Üye olarak sağladığımız tüm imkanlardan faydalanabilir, yeni müşterilere ulaşabilir ve yayında olan ilanlara yorum yapabilirsiniz...

Hesap Oluştur

Üyelik Formu

CAPTCHA Image [ Değiştir ]
Kullanıcı Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum!
  

CAPTCHA Image [ Değiştir ]
Kullanıcı Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum!
  

Sıkca Sorulan Sorular

 • 'Kişisel Hesap'' ile neler yapabilirim?

  - İlan detaylarında yer alan Satıcı Bilgilerini görebilirsiniz.
  - İlanların üzerindeki ''Takibe Al'' butonuna tıklayarak, satın almayı düşünebileceğiniz emlakların fiyatları düştüğünde, arttığında veya satıldığında haber alabilirsiniz. - İlanlara yorum yazabilirsiniz.
  - Yorumlarınıza gelen yanıtlardan anında haberdar olabilirsiniz.
  - Firmalarla özel olarak mesajlaşabilirsiniz.
  - Firmaların güvenirlik ve hizmet kalitesini onaylayabilirsiniz.
 • Anlaşmalı olduğunuz emlak firmalarına nasıl ulaşabilirim?

  Ana sayfamızın alt tarafından veya web sitemizin üst tarafındaki '' Şubeler '' sekmesine girerek sizin için uygun olan emlak firmasıyla bağlantı kurabilirsiniz.
 • İlan verebilmek için 3D Emlak Modeli oluşturmam gerekli mi?

  Evet. Çalışma prensibimiz 3D Modeller olması sebebiyle, ilan verebilmeniz için emlağınızın 3D Modelini oluşturmamız gerekmektedir. 3D Emlak modelinin oluşturulması sonrası emlağınız ilana koyulacaktır.
 • İlan ve 3D Emlak Modeli oluşturabilmek için ne yapmalıyız?

  Öncelikle emlak satışı yapan bir firma olmalısınız. Emlak satışı yapan bir firma iseniz, Kurumsal Hesap olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt sonrası, profilinizde bulunan ''Kayıt Bilgilerimi Doğrula'' sekmesindeki Kurumsal bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Girmiş olduğunuz bilgiler Yatırım Ağı tarafından kontrol edilip, onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktif olacaktır. Kurumsal profilinizden oluşturacağınız ‘’İlan Ekle’’ talebi sonrası, emlaklarınızın 3D Modelleri teknik ekibimiz tarafından oluşturulup profilinize gönderilecek, ilan üzerinde yapacağınız düzenleme ve bilgi ekleme sonrası onaylamanız halinde ilanınız yayınlanmaya başlayacaktır.
 • Hangi ödeme yöntemlerini kullanabiliriz?

  Kurumsal profilinizden ‘’İlan Ekle’’ talebinizin onaylanması sonucu, site üzerinden online ödeme veya havale/EFT gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kurumsal Hesap ile nerler yapabiliriz?

  - İlan oluşturabilir ve ilanlarınızı düzenleyebilirsiniz.
  - Kullanıcıların yazdığı yorum ve mesajlara anlık cevap verebilirsiniz.
  - Yatırım Ağı tarafından verilen analizleri inceleyebilirsiniz..