Üye olarak sağladığımız tüm imkanlardan faydalanabilir, yeni müşterilere ulaşabilir ve yayında olan ilanlara yorum yapabilirsiniz...

Nasıl Çalışıyoruz?

Our Blog post image goes here

Yatırım Ağı Nedir?

Yatırım Ağı, Dünya’da ve Türkiye’de ilk olarak, arazilerin birebir şekilde 3D (üç boyutlu) Modellerini oluşturarak alıcı ve satıcıların doğru analizlerle, doğru yatırımlar yapmasını sağlayan bir platformdur.


Fotogrametri Nedir?

Bir Mühendislik Bilimdalı olan Fotogrametri yöntemi ile, var olan bir nesnenin bire bir boyut ve görüntüsünün sanal ortamda oluşturulmasıdır.

  • Güncel
  • Hızlı
  • Net
  • Gerçek
  • Pratik

Kurumsal

2016 yılında Harita alanında faaliyet göstermeye başlayan Özgür Keysan Fotogrametri Harita Tic.Ltd.Şti arazi satışlarında alıcı ile satıcının buluşmasındaki zorluklardan yola çıkarak Gayrimenkul sektörünü teknoloji ve mühendisilik ile birleştirdi, Yatırım Ağı’nı kurdu. Yatırım Ağı, Dünya’da ve Türkiye’de ilk olarak, arazilerin birebir şekilde 3D (boyutlu) Modellerini oluşturarak alıcı ve satıcıların doğru analizlerle, doğru yatırımlar yapmasını sağlayan bir platformdur. Satıcıların Türkiye’nin her bölgesindeki alıcıya ulaşmalarını sağlarken, alıcıların evlerinde yada ofislerindeyken arazileri 3 Boyutlu halde sanki oradaymış gibi görmelerini sağlamaktır. Yatırım Ağı dünya genelinde en karlı yatırım ve hizmet alanı olan Gayrimenkul sektörünün önde gelen emlak firmalarına zaman ve güven gibi iki önemli kriteri aynı platformda sunar. Yatırım Ağı sektörün önde gelen emlak satış sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.