Yatırım Ağı Nedir?

Yatırım Ağı, Dünya’da ve Türkiye’de ilk olarak, arazilerin birebir şekilde 3D (üç boyutlu) modellerini oluşturarak alıcı ve satıcıların doğru analizlerle, doğru yatırımlar yapmasını sağlayan bir platformdur.

Peki, yukarıda bahsi geçen 3 boyutlu model nedir?

3 boyutlu model; gerçek hayatta görmüş olduğunuz nesnelerin, objelerin veya mekânların birebir olarak sanal ortamda oluşturulan dijital kopyasına verilen isimdir. 3 boyutlu modeller; inşaat, endüstri ve medikal gibi sektörlerde oldukça popüler olmakla birlikte, hızla bütün sektörlerde yerini almaya başlamıştır.

Biz de Yatırım Ağı olarak 3 boyutlu emlak modellerinin emlak sektörüne yeni bir soluk getireceğini düşündük ve projemizi oluşturduk.

Arazilerinizin birebir 3 boyutlu modellerle sunulduğu bu platform, satın almak istenilen arazinin eğim, yükseklik gibi analizlerinin doğru yapılmasını sağlar. Ayrıca alıcının arazi yüzeyi, üzerindeki bitki örtüsü ve bina gibi arazi detayları hakkında fikir edinmesini sağlar.

Günümüz dünyasında farkında olsak da olmasak da teknoloji tamamıyla çevremizi sarıp sarmalamış durumda. Her şeyin sanal ortam ve platformlardan gerçekleştiğini varsayarsak, her an gelişen teknoloji trendinin gerisinde kalmamak adına, Yatırım Ağı emlak sektörüne yepyeni ve daha önce hiç kullanılmamış imkânlar sunar. Bu imkânlar hem arazi sahiplerinin hem de gayrimenkul uzmanlarının harcadığı eforu yarı yarıya düşürecektir.

Bu durumda, size sunduğumuz bu 3 boyutlu emlak modellerini portföyünüzde değerlendirerek pazarlama stratejinizde yenilik yapıp sektördeki diğer rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Emlak sektörü gibi pazarlamada daha çok görsellik ve sunumun ön planda olduğu bir sektörde yeni ve denenmemiş olan bu üç boyutlu emlak modelleri, sizi rakiplerinizden her zaman bir adım önde tutacaktır.

Siz de Yatırım Ağı’nın size sunacağı fırsatları değerlendirip, hızlı ve güvenli bir şekilde arazilerinizi satabilirsiniz ve müşterilerinize mühendislik hizmeti vermenin özgüvenini yaşarsınız.

Zamandan kazanın, kazancınızı arttırın!

 

Yatırım Ağı’yla Nasıl Çalışırım?

Yatırım Ağı kurumsal gayrimenkul firmalarıyla çalışır.

Öncelikle, Yatırım Ağı’yla çalışmak isteyen firmalar siteye istenen firma bilgilerini girerek kayıt olur. Kayıt sonrası sizin için profil oluşturulur. Sonrasında, 3 boyutlu modellemesinin yapılmasını istediğiniz arazinin adres ve parsel/ada bilgileri firma yetkilisi tarafından sisteme girilir. Girilen bilgiler incelenir ardından arazi ekibimiz arazinin verilerini toplar ve 3 boyutlu modelimiz bu veriler kullanılarak, mühendis arkadaşlarımız tarafından oluşturulur.

Modelin tamamlanması sonucunda oluşturulan 3 boyutlu emlak modeliniz, sizin için oluşturduğumuz profile yüklenir ve kullanıma hazır vaziyete gelmiş olur.

Bunun yanında, Yatırım Ağı’na şahıs olarak da kaydolabilindiği gibi dışarıdan gelen herhangi bir kullanıcı, kayıt işlemi olmadan istediği gibi modelleri inceleyebilmektedir.

Oluşturduğumuz 3 boyutlu emlak modellerinizi dilediğiniz bütün platformlarda paylaşabilir, tüm cihazlardan inceleyebilirsiniz.

Sizce de Yatırım Ağı’ nın sizlere sunduğu bu fırsatı değerlendirmenin vakti gelmedi mi?